Centrum vožného času Vežké Kapušany   SZIK Nagykapos

Rólunk röviden

Figyelem, figyelem!!!

az elektronikus postafiókunk változása miatt az elektromos postacímünk a következő:
    admin@cvcvkapusany.edu.sk

használhatják még ezt az email címet is:
    cvcekonomka@gmail.com

Társadalmunkban a szabadidő központok feladata ellátni a nevelői-oktatói tevékenységet, amely az alábbi pontokból áll:

1. Rendszeres szabadidős tevékenységek szervezése szakkörök formájában. Különböző ifjúsági klubok, népi együttesek és rendszeres ciklusokban ismétlődő hosszútávú rendezvények szervezése.
  2. Alkalmi tevékenységek szervezése, egyszeri vagy rendszeres formában
  3. Egyéni foglalkozás az ifjúság különböző rétegeivel. Tehetségek továbbfejlesztése, egészség-károsult tanulók foglalkoztatása, nevelési problémákkal küzdő diákok foglalkoztatása a szabadidőben.
  4. Spontán tevékenységek szervezése, üdülési és relaxációs programok szervezése.
  5. Szünidei programok szervezése, nyári táborok és szaktevékenységek formájában
  6. Szabadidős programok szervezése nem csak kizárólag az ifjúság, de a szülők és családtagok számára is.
  7. Bemutatók és különböző versenyek szervezése.
  8. Együttműködni a különböző társadalmi és természetvédő szervezetekkel, iskolákkal, metodikus központokkal és egyéb szervezetekkel.

Módszertani és szakirányú segítséget nyűjtunk a gyerekek szabadidejének hasznos eltöltésére:

• iskoláknak és iskolai intézményeknek,
  • polgári szervezeteknek amelyek gyerekekkel foglakoznak,
  • más jogi és természetes személyeknek akik ezt kérik.